Nestle Ukraine 

Украина

Вакансии

2 активные вакансии

Сферы деятельности

Продукты питания

Я хочу тут работать
×

Nestle Ukraine 

Nestlé у світі

       Nestlé є найбільшим світовим виробником продуктів харчування, восьмою за рахунком найбільшою компанією в Європі, а також тридцять першою найбільшою компанією в світі. У групі Nestlé працюють понад 280 тисяч осіб, їй належать 449 фабрик і промислових підприємств у 83 країнах світу. У 2015 році загальний обсяг продажів групи досяг 88,8 мільярдів швейцарських франків.

       Історія Nestlé бере свій початок з 1866 ріку, коли Генрі Нестле винайшов і почав виробляти Farine Lactee – першу в світі молочну суміш для немовлят. Відтоді асортимент продукції Nestlé постійно розширюється і в даний час нараховує 8,5 тисяч торгових марок продуктів харчування, які знають споживачі по всій земній кулі.

       Серед виробників продуктів харчування Nestlé відрізняється найбільшими у світі обсягами інвестицій в наукові дослідження і технічні розробки. Така увага до цієї галузі відображає прагнення компанії виробляти продукцію, яка не лише має гарний смак, але і корисна для здоров’я.

Крім виробництва продуктів харчування, компанія Nestlé володіє акціями підприємств парфумерно-косметичної та фармацевтичної промисловості.

 

Nestlé в Україні

       У грудні 1994 року Societe pour l’Exportation des Produits Nestlé S.A. відкрило своє представництво в Києві і відтоді веде активну маркетингову і рекламну підтримку таких всесвітньо відомих брендів, як Nescafé, Nesquik, Maggi, Nuts, Friskies та дитяче харчування Nestlé.

       Сьогодні Nestlé є однією з найсильніших в Україні компаній у сфері продуктів харчування, а також лідером українського ринку кави. Компанія посилює свою присутність на ринку шоколадних виробів і кулінарної продукції. В першу чергу Nestlé зміцнює свої позиції та розширює присутність в Україні за рахунок інвестицій в місцеве виробництво та промислову інфраструктуру, активного просування торгових марок, а також постійного розширення і розвитку національної мережі збуту.

       У 1998 році Nestlé S.A.  придбала контрольний пакет акцій кондитерської фабрики «Світоч» у Львові. У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдинг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна». Відтоді компанія зробила і продовжує робити великі капіталовкладення в технічне оснащення і промислове переобладнання фабрик.

       Ми розуміємо, що успіх корпорації Nestlé залежить від професіоналізму, поведінки та відповідального ставлення співробітників. Тому робота людей, постійне навчання та вдосконалення персоналу є критичними факторами цього успіху.

 

Кредо Nestlé – робити життя кращим, пропонуючи споживачам лише якісні корисні та смачні продукти.

 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина2

 
з/п не указана
Киев
 
з/п не указана
Киев